تخفیف های Black Friday (جمعه سیاه) ۲۰۱۹ چگونه است؟ (قسمت اول)

با سلام به دوستان عزیز

تخفیف های Black Friday رو تو سه قسمت تقدیم شما می کنیم

با همراه باشید

قسمت اول

بزرگترین فروش سال در راه است!

اگرچه ما همیشه بهترین قیمت های بازی ها و لوازم جانبی گیمینگ را در طول سال پیدا می کنیم اما هیچ چیز قابل رقابت با فروش بلک فرایدی و سایبر ماندی (دوشنبه سایبری) نیست. از کنسول ها گرفته تا بازی ها، لوازم جانبی و فناوری های مربوطه همگی در روزهای بعد از روز شکرگزاری (Thanksgiving) شدیدا تخفیف می خورند و به این ترتیب می توانید بازی های مورد علاقه تان را به قیمت خیلی پایین تری خریداری کنید.

تنها چند روز به بلک فرایدی 2019 باقی مانده و خوشبختانه بسیاری از فروشگاه ها مثل «بِست بای»، «تارگت» و «کول» تبلیغات خود برای بلک فرایدی 2019 را آغاز کرده اند و قیمت های محصولات و زمان ارائه آن ها اعلام شده اند.

بلک فرایدی 2019 چه روزی است؟

در واقع بلک فرایدی هر سال بعد از روز شکرگزاری برگزار می شود و بنابراین امسال نیز بلک فرایدی روز هشتم آذر خواهد بود اما بعضی از فروشگاه ها از حالا محصولات و قیمت های آن ها را به همراه تخفیفات خود اعلام کرده اند. با این حال، به نظر می رسد بهترین خریدها را بتوان روز ششم آذر (چهارشنبه) یا روز عید شکرگزاری انجام داد. سایر محصولات و تخفیف ها نیز در همان روز بلک فرایدی (هشتم آذر) ارائه خواهند شد. بعد از روز هشتم آذر تخفیف ها تا سه روز بعد از آن یعنی تا روز «سایبر ماندی» (دوشنبه سایبری) نیز ادامه خواهند داشت.

با توجه به متفاوت بودن برنامه فروش فروشگاه ها برای بلک فرایدی، در ادامه این مطلب خواهیم گفت که تخفیف ها امسال در چه تاریخی در بست بای، تارگت، مایکروسافت، ای بی و دیگر فروشگاه های بزرگ ارائه می شوند. فقط توجه داشته باشید که تاریخ های اعلام شده برای فروشگاه های آنلاین یا حقیقی متغیر خواهند بود.

بست بای Best Buy

بیشتر تخفیف های بست بای روز عید شکرگزاری آغاز می شوند. زمان ارائه تخفیف ها در اینترنت از صبح و در فروشگاه ها ساعت 5 عصر خواهد بود. سایر تخفیف های مربوط به قبل از بلک فرایدی نیز اکنون در وب سایت این شرکت اعلام شده اند.

یازده تا بیست نوامبر: در این بازه زمانی این شرکت در یک روز تخفیف ویژه ای را برای محصولات اعلام می کند و اولین محصول نیز تلویزیون LG 55 اینچ به قیمت 300 دلار است.

28 نوامبر تا 1 دسامبر (7 آذر تا 10 آذر): تمام تخفیف ها و فروش های ویژه روز بلک فرایدی در این بازه ارائه می شوند. فروش آنلاین نیز در روز عید شکرگزاری آغاز می شود.

گیم استاپ GameStop

فروش ویژه در گیم استاپ در 8 پسیفیک تایم یا 11 ایسترن تایم روز 27 نوامبر (ششم آذر) آغاز می شود. درهای فروشگاه های گیم استاپ نیز صبح روز شکرگزاری باز می شوند و فروش امسال ساعت 3 بعد از ظهر آغاز می شود.

آمازون Amazon

بیشتر تخفیفات بلک فرایدی آمازون در سایت Amazon.com ارائه خواهند شد و از آنجائیکه آمازون فروشگاهی آنلاین است برای ارائه تخفیف های بلک فرایدی خود تا پایان ماه صبر نمی کند. آمازون طرح فروش «هَپی هالی دیلز» خود را روز 1 نوامبر آغاز کرد و طی این طرح تخفیف هایی روی بازی ها، فناوری، سرگرمی و دیگر محصولات ارائه می شوند. تخفیف های دیگری نیز از روزی 22 نوامبر در سایت آمازون ارائه می شوند که از آن جمله می توان به تخفیف های مربوط به دستگاه های هوشمند اشاره کرد.

یکم تا بیست و دوم نوامبر (10 آبان تا 1 آذر): تخفیف های قبل از بلک فرایدی در طرح فروش هپی هالی دیلز

از 22 نوامبر(1 آذر): تخفیف های دیگری که روزانه تا بلک فرایدی، سایبر ماندی و احتمالا یک هفته بعد از سایبر ماندی ارائه خواهند شد.

تارگت Target

چهارشنبه قبل از بلک فرایدی فروشگاه تارگت دسترسی ویژه ای را به اعضای RedCard و Circle ارائه خواهد کرد. تخفیف ها و محصولات آنلاین نیز صبح روز شکرگزاری ارائه می شوند.

27 نوامبر (6 آذر): اجرای طرح روش RedCard Early Access Sale و ارائه تخفیف های ویژه به اعضای Circle از ساعت 6 بعد از ظهر (فقط به صورت آنلاین)

28 تا 30 نوامبر (7 تا 9 آذر): تخفیف ها وفروش ویژه بلک فرایدی (پیشنهادات ویژه صبح روز شکرگزاری به صورت آنلاین آغاز می شوند و تا تاریخ 30 نوامبر ادامه خواهند داشت).

1 تا 8 دسامبر(10 تا 17 آذر): ارائه تخفیف های سایبر ویک (فقط به صورت آنلاین)

والمارت Walmart

هنوز تبلیغات بلک فرایدی از کمپانی والمارت پخش نشده و ساعات کار فروشگاه نیز اعلام نشده اند. سال گذشته فروشگاه های والمارت ساعت 6 عصر روز شکرگزاری آغاز به کار کردند و تا پایان بلک فرایدی مشغول به کار بودند. تخفیف های ویژه نیز از اواخر اکتبر در سایت Walmart.com اعلام شده اند.

مایکروسافت Microsoft

بسیاری از تخفیف ها و فروش های ویژه مایکروسافت در نیمه شب روز عید شکرگزاری (27 نوامبر) ارائه خواهند شد. برخی از تحفیف ها نیز روز 22 نوامبر اعلام می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید من